Yenilikçi ve Dinamik bir kurumda çalışmak isteyenler için
Doğuş Grubu doğru adres demektir..

Üye Ol

 • * Doğuş Yayın Grubu’nun üyelik formunda (“form”) aday tarafından verilen bilgiler ile varsa aday tarafından sisteme yerleştirilen özgeçmişindeki (“özgeçmiş”) bilgilerin doğruluğunu araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğundan bizzat aday sorumludur.

  * Formdaki ve özgeçmişteki bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat adaya aittir.

  * Doğuş Yayın Grubu tarafından işbu form ve özgeçmişte verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde Doğuş Yayın Grubu üyeliğini iptal edebilir.

  * Aday işbu form ve özgeçmişte yer alan tüm bilgilerini Doğuş Yayın Grubu'nun görüntüleyebileceğini peşinen kabul eder.

 • Üyelik sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
 • İşbu Sözleşmeyi kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Bu kişisel bilgilerinizin, aynı amaçlara yönelik olarak; Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş., Doğuş Holding A.Ş. ve tüm iştirakleri ile de paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. (Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. hakkında bilgi için “http://www.dogusmusterisistemleri.com/”, Doğuş Holding A.Ş. ve iştirakleri için “www.dogusgrubu.com.tr”) Bunun yanında, bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili Mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

 • İletişim izni koşullarını okudum ve kabul ediyorum.
 • Yeniden oluştur